Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?

Odpoczynek z partnerem lub z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi szaleni i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć plusy oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – zalety
Jeżeli ferie są na plaży, na kempingu lub też podobnych okolicznościach – wiele ludzi kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To również całe co niemiara perfekcyjnego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w końcu towarzysze są o wiele bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże czasem defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o nienagannie gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.