Northline EVOspace Carbon – edycja limitowana

Jak wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno minął to tak ściśle mówiąc każda pora jest idealna na to ażeby zażyć odrobinę wypoczynku i zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wycieczkę z rodziną czasem zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, innymi słowy doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się zapytanie, czym wypada się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy zakupić, żeby napełniać się spokojną oraz wygodną jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

boxy samochodowe

Dobry dobór samochodowego kufra

Aby box samochodowy był udanym kupnem, którego nie będziemy żałować należy wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów z nim związanych.

•    Dostosowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Przystępna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie należy ogłosić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z dowolnym typem samochodu więc w pierwszej kolejności trzeba się dowiedzieć czy te detale będą ze sobą współbrzmieć. Porządnym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz pewnie najważniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a oprócz tego należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli chodzi o wagę kufra, przed zakupem należałoby dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za które trzeba dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.